recenze

Babble Classic

Babble Classic

Všichni křížovkáři, osmisměrkaři či mistři hrátek se slovy, nástup! Babble Classic je tu proto, aby otestovalo vaše verbální schopnosti, abyste nakonec zjistili, že proti slovní zásobě počítače nemáte nejmenší šanci. Nebo máte?
Pokud rádi luštíte křížovky a v osmisměrkách jste jako doma, budete se v této hře cítit skvěle. Bohužel, pro neznalce angličtiny tato hra není určena. To je ale jediná chyba hry, teď už jdu jen a jen chválit!

O co tedy v této hře jde? Na čtvercové hrací ploše se nachází celkem 25 (5x5) kostiček s písmenky, o které se budete zajímat především. Musíte pomocí nich vytvořit slovo o minimální délce 3 znaky. Aby se ovšem slovo započítalo za platné, musí se celý řetězec dotýkat aspoň jednou stranou či rohem. Krom toho, slovo musí být spisovné a z oficiálního anglického slovníku. A nejčastějším problémem, který vás bude trápit velice často, je ten, že slovo už nesmí mít soupeř. Ano, hrajete proti počítači, který je většinou mnohem lepší než vy, a tak často prohrajete. Vítězem se stává ten, kdo do 5 minut nasbírá nejvíce platných slov. Jednoduché, přesto geniální, hratelné a hlavně návykové!

Po audiovizuální stránce je hra plně dostačující, přesto by mohla být o kousek lepší. Ale garantuji vám, že u této hry vám to rozhodně vadit nebude. Babble Classic je velice zábavnou hrou, u které strávíte dlouhé hodiny, než ji konečně vypnete, tak je návyková. Vysoce doporučuji!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

Babble Classic Babble Classic Babble Classic

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce