recenze

Ashley Jones and the heart of Egypt

Ashley Jones and the heart of Egypt

Zabalíme kufry, pracovní pomůcky a nezbytný klobouk na cesty. Ashley se totiž nejmenuje Jones jen tak náhodou. Krásná archeoložka se vydává po stopách egyptských záhad. A že objeví spoustu krásy a netušených možností, o tom nemůže být vůbec sporu.
Naše putování začíná na severu u ústí slavné řeky Nil, kde Ashley rozbije první tábor. Může, a dokonce musí, zde najít tři artefakty. Na hrací ploše jsou umístěny barevné drahokamy. Utvořte trojičku stejných a najděte pod modrými ploškami ukryté části starodávných sošek, přitom se snažte, aby vaše přesmyčky byly co nejnápaditější. Hra vás také může obdařit nejrůznějšími bonusy v podobě pomůcek, jimiž lze kameny, které činí potíže, zneškodnit. Ať už jde o lopatku nebo krumpáč, vše se vám jednou bude hodit, uvidíte. Až si nebudete vědět rady, stačí stisknout jednu z pomůcek umístěných v pravé části obrazovky. Každý level obsahuje hned několik částí a podrobný popis toho, co se od vás očekává, naleznete na počátku každé kapitoly, tedy čtěte pozorně. A pokud neumíte anglicky, nezoufejte. Budete toho sice vědět o dějové linii méně, ovšem na způsobu hry to nic nemění. Hra obsahuje velmi zdařilou grafiku, je ozvučená a má atmosféru, kterou stojí zato vyzkoušet.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

LENKA | 22.01.10 v 16:35

Myslím,že to bude superhra


galerie

Ashley Jones and the heart of Egypt Ashley Jones and the heart of Egypt Ashley Jones and the heart of Egypt Ashley Jones and the heart of Egypt Ashley Jones and the heart of Egypt