recenze

Arrows from Hell

Arrows from Hell

Máte v oblibě věci, jejichž "systém" snadno pochopí i dítě batolecího věku, a přesto dokážou upoutat vaši pozornost? Pak je dnešní minigame šitá pro vás. Ovšem zařazení "Logické" berte přeci jen s nadhledem. S velkým nadhledem.
Je zajímavé, na co lidé nepřijdou... Věc v principu neuvěřitelně šílená a jednoduchá - a kupodivu to tady ještě nebylo. Opět na to musel přijít obyčejný freeware vývojář. Ne že by rovnou založil úplně nový žánr nebo tak něco - to ne. Ale jinak šel na to skutečně od podlahy.

Dostanete do rukou čtyři šipky, ukazující do čtyř základních světových stran, a zespoda k nim stoupají jejich kopie, které je neprodleně třeba přetavit v body, protože body znamenají čas. Danou stoupající šipku v bodíky přeměníte nejlépe tak, že počas průletu jejím fixním vzorem nahoře (tzn. šipečka ukazující buď napravo, nalevo, nahoru nebo dolů...) zmáčknete příslušnou směrovou klávesu. Nemusíte se sice obávat, že by vám šipky do sebe nezapasovaly (což by na druhou stranu mohla být sranda), ale v pozdějších minutách vám fixními body proletí tři šipky najednou a to už může být poměrně problém. Čas totiž letí a dva tři takové zpackané nájezdy vám můžou klidně přivodit game over, protože každá úspěšně zapasovaná šipka vám přidá "celou" sekundu k dobru. Jednoduché, pěkné, ale samozřejmě stereotypní; dokázal bych si představit řadu různě propečených modifikací herního systému, ale prostě tam... nejsou. Možná příště.

Takže? ...Arrows from Hell se sice dobře hraje, ale strašně zle se o něm píše, opravdu si ho místo jásotu/zavrhnutí zkuste sami na vlastní kůži. Pojmy jako grafika a komplexnost tentokrát dostávají na frak, ale přesto jde o jednu z těch hříček, "kompatibilních" pro celou rodinu. Pokud ale pátráte po něčem opravdu logickém a sem jste klikli víceméně ze zvědavosti, doporučuji se mrknout jinam - třeba na takový Luxor nebo Gemstorm.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

Arrows from Hell Arrows from Hell Arrows from Hell