recenze

Amusive Chess

Amusive Chess

Tak a nyní potěšíme šachisty. Máme zde Amusive Chess a to je nová výzva pro všechny z vás, kteří alespoň trochu holdují této královské hře. Vyzkoušejte další pěkně naprogramované šachy. Ovšem pozor, nyní to také nebude zcela jednoduché. Přestože je hra malinká, disponuje širokou škálou zahájení.
Nejedna logická hlavička a nejedno šachové srdíčko zajásá, když uvidí tuto hru. Amusive Chess jsou velmi pěkně zpracované freeware šachy. Bohužel zde nemáme na výběr z více obtížností. To s sebou přináší různá úskalí. Slabší hráči budou stále dokola tesknit a ti lepší z vás po pár vyhraných partiích skončí a možná hru odinstalují.

Každopádně můžete trénovat dle libosti. Myslím, že do 1.9 MB se toho tentokrát vlezlo opravdu docela dost pěkného. Máme zde příjemné uživatelské rozhraní, možnost uložení a samozřejmě otevření uložené hry. Také můžeme otočit šachovnici na pohled protihráče. Další z výhod je krokování. Smíme tahy vracet a pohybovat se po celém partiáři jak je libo a tudíž také analyzovat ne zrovna dobře rozehranou partii a v určitý okamžik zvolit jiný tah. Nebo když už dostaneme ten matík od zákeřného stolního PC, vrátíme se o pár tahů zpět, zvolíme jinou taktiku a pěkně mu to natřeme!

Co vám budu povídat. Prostě pokud máte rádi šachy tak jako já, určitě stahujte, bojujte do posledního pinčla a hlavně dejte MAT!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =


galerie

Amusive Chess Amusive Chess Amusive Chess

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce