recenze

4heads

4heads

Víc hlav víc ví. Tedy alespoň se to říká. Víc hlav také znamená víc hladových krků a v neposlední řadě i více problémů. Co se dnešní hry a oněch problémů týče, před vámi jich bude opravdu mnoho. Nicméně jediná správně uvažující hlava je právě ta vaše. Inu, někde se začít musí.
Bez týmového ducha a hlavně bez ostatních členů skupiny daleko nedojdete.

O co vlastně v praxi půjde? Ovládáte partičku čtyř postav, které lze od sebe rozeznat především na základě jejich specifické barvy čapky. Ta současně určuje, jaký druh překážky je schopen jednotlivý človíček projít bez ujmy na zdraví a i v samotné hře to hned poznáte. Jestliže je nutné k vyřešení rébusu a postupu dál otevřít dveře zelenou páčkou nebo se dostat na nadměrně vyvýšené místo, přichází na řadu spolupráce. Vaši hrdinové se mohou postavit jeden na druhého a svým skokem se posléze dostanete tam, kam potřebujete. Postavičky mezi sebou přepínáte ve stejném pořadí, a tak musíte i přemýšlet nad tím, kdo si na koho stoupne. To má za následek někdy mnohokrát se opakující akci, což už má jen kousek k frustraci. Stejně tak se budete vracet a chodit tam zpátky, protože jednotlivé úrovně jsou tak dělané. Je tudíž dobré mít neustále všechny členy co nejblíže u sebe.

Hra je určena spíše pro ty, kteří mají jistou dávku trpělivosti, jsou klidné povahy a odměnou jim je dovedení čtyř kamarádů na místo určení.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

PavelH

PavelH | 21.08.16 v 01:25

Super hra.


galerie

4heads 4heads 4heads