recenze

Zzzz-Zzzz-Zzzz

Zzzz-Zzzz-Zzzz

Sny jsou zatím stále neprobádanou součástí lidského života. Hlavní hrdina hry Zzzz-Zzzz-Zzzz má ovšem jeden problém - nemůže se vzbudit a přestat snít. Pomůžete mu?
Ponořte se do snové krajiny, ve které je možné vskutku všechno. Jednou se například našemu panáčkovi zdá, že umí lítat, podruhé zase to, že je neohrožený superhdina, jenž ovšem neumí využít svou super schopnost. Zzzz-Zzzz-Zzzz je velmi originální hra, která nás svým námětem zavádí do krajin, do kterých se s ostatními hrami málokdy vydáme. Pochválit musíme taky opravdu různorodé levely, které se mění podle toho, co se hlavnímu hrdinovi zrovna zdá. Přičtěte si k tomu i zajímavý příběh, který se proplétá na pozadí všech vašich snů a tahle snová hra nám vychází jako vhodný kandidát na zpříjemnění těch horkých letních večerů. Co zamrzí, je hlavně grafika, které by větší propracovanost určitě neuškodila. To je ovšem jen maličkost, kterou můžete hodit za hlavu. Určitě Zzzz-Zzzz-Zzzz alespoň vyzkoušejte.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

hajzlos

hajzlos | 22.07.15 v 22:57

skvěkí nápad

Janička1

Janička1 | 02.01.15 v 11:33

dobré sny

kokosmen265

kokosmen265 | 23.12.14 v 20:11

zvláštní


galerie

Zzzz-Zzzz-Zzzz Zzzz-Zzzz-Zzzz Zzzz-Zzzz-Zzzz Zzzz-Zzzz-Zzzz
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 746 her

nejnovější komentáře

Moc mi to nejde
Dnes! v 09:13

Moc jsem toho nenahrál
Dnes! v 09:11

Dobrá klasika
Dnes! v 09:09

Dobrá hra
Dnes! v 09:08

Klasika
Dnes! v 09:06

Hezká hra
Dnes! v 09:06

Sponzoři ligy

inzerce