recenze

Yoshi in Pacman's World 2

Yoshi in Pacman's World 2

A zase ten Pacman. A je to vůbec Pacman, když hrajeme s Yoshim? Ano! Bubáci jsou stále stejní, hratelné to je, vzhůru do boje!
Zejména starší hráči odkojení osmibitovou érou milují Pacmanoidní hry. I já jsem vždy potěšen novým klonem této klasiky a celkem vzato jsem si Yoshiho ve světě Pacmana požitkářsky užil.

O hře typu Pacman se toho popravdě mnoho napsat nedá, i když je hra osvěžena známou postavičkou Yoshim (kterého do světa poslala před mnoha lety japonská herní elita). Stále je to však starý dobrý Pacman. Pokud se zmíním o grafice, pak je standardně dobrá, nekonfliktní, hudební pozadí neurazí a hratelnost je velmi jednoduchá, téměř dětsky. Na druhou stranu – kdo z nás se občas nechce nostalgicky navrátit do dětských let, kdy jsme s prakem honili vrabce po střeše a prchali ze sousedovy zahrady s plnou náručí třešní, jsouce trháni v oblasti kalhot voříškem hlídačem.

Hra Yoshi in Pacmans World si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Sám bych ji – možná originálně - definoval jako „brain proplach“, neboť je relaxačně jednoduchá, vyvážená a dá se dohrát s dobrým pocitem bez ztráty květinky. Rozhodně není určena do dravých pařátů ambiciózního pařana, jehož životním krédem a měřítkem je počet zářezů na pažbe virtuální bazooky. Ber kde ber, každému co jeho jest.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

frodopipin

frodopipin | 20.02.16 v 07:34

Klasika, hra mého dětství

Redhawks | 28.07.05 v 13:14

Ten Joshi mě fakt .... ) bOHUŽEL VULGÁRNÍ PŘÍSPĚVKY BUDOU VYMAZÁNY. Umí šlohnout tutoriál a dát jiné sprity,jako u toho breakoutu. Tady ho napadlo alespoň změnit cihly.


galerie

Yoshi in Pacman's World 2 Yoshi in Pacman's World 2 Yoshi in Pacman's World 2 Yoshi in Pacman's World 2 Yoshi in Pacman's World 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce