recenze

Wuchtel mit der Zauberfuchtel

Wuchtel mit der Zauberfuchtel

Skákání není nikdy dost a když náhodou zjistíte, že je vaše domovina v potenciálním nebezpečí, o kterém vlastně vůbec nic nevíte a měli byste jako ostatní vzít nohy na ramena, vydáte se (samozřejmě) do tajemného hradu zjistit co a jak a z jedné vody načisto zastavit i temné síly.
Bohužel, nad pohádkovou krajinou zvanou „Hravozem“ se začínají stahovat mračna tamních démonních sil po věky exkomunikovaných a uvězněných v truhle, která se z neznámých příčin otevřela a vy, protože jste nejblíže, budete pohlceni temnotou jako první. Při vyhlídce nekonečné zkázy se vždycky najde hrdina, jež má prioritu ochránit domov a všechny obyvatele - vy. A koho zajímá, že je to jen malý červený míček?

Pro tuto chvíli máte před sebou hordu nepřátel, nástrah a plošinek ke skákání, které, pokud netrpíte sebevražednými sklony, s vděkem přijmete. V každé lokaci máte za úkol sebrat klíč a dostat se ke dveřím, jež vás posunou dále. Za tímto účelem jste obdařeni silou vyčarování a posléze ničení oněch plošinek potřebných k výskoku do sfér nejvyšších, kde se povětšinou nachází klíč a nepřátelé. Správné a věcné vytváření blokád je nejen dobrou formou obrany proti rychlému pohybu netopýrů či další havěti, ale dopomáhá i k zisku bonusů nebo savepointu. Čím chytřeji hrajete, tím lépe (pro vás).

Grafika je na pohled velice hezká a namluvená úvodní zápletka vás vtáhne do děje (pokud umíte německy).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

frodopipin

frodopipin | 26.02.16 v 10:41

ach ta grafika


galerie

Wuchtel mit der Zauberfuchtel Wuchtel mit der Zauberfuchtel Wuchtel mit der Zauberfuchtel

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce