recenze

Wall3D

Wall3D

Arkanoid, BreakOut, Wall... žánr, který se táhne herní historií jako žíznivá čára. Rok co rok vzniknou desítky klonů na jedno a to samé téma. Že i přesto může být některý klon celkem zábavný, o tom se nás bude snažit přesvědčit Wall3D.
Princip hry je provařený - odrážet kuličku pomocí "pálky" proti cihlám a jednu po druhé (ne nutně v tomto pořadí) nárazem kuličky odstranit. Od bohapustého ničení, které by brzy přešlo v nebetyčnou nudu, chrání duši hráčovu systém bonusů. Ty jsou náhodně schované v některých cihlách a ve Wall3D je jejich sběr doprovázen velmi příjemnými zvuky. Samply se povedly co do typu, to do čistoty.
Připočtěte si k tomu 3D zpracování, světelné efekty, reflexní plochy a originální vylepšovačky a nebude vám vadit, že jste to již hráli 100x před tím. Wall3D je prostě příjemnou gameskou, která je dost oduševnělá na to, aby vám nějaký čas vydržela. Rozhodně nešlápnete vedle, pokud hru sosnete. Směšných 2 mega už dnes snad nikomu nemůže připadat jako nepřekonatelný problém.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =


galerie

Wall3D Wall3D Wall3D Wall3D

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce