recenze

Twitch-Dash

Twitch-Dash

Máte chuť se zase po čase opět arkádově vyřádit? Pak neváhejte. V této jednoduché gamesce se stanete zeleným stvořením, které bojuje proti spoustě ošklivých nepřátel. Jak dlouho odoláte jejich nekonečnému náporu?
Autor této hry Jonathan Smeby se u nás již prezentoval další podobnou nenápadnou arkádou. Ve více než zajímavém titulu Fire Fight jste se stali nezdolným hasičem. Podobnost s Twitch-Dash můžeme hledat hlavně v akčním arkádovém stylu či obdobném technickém zpracování.

V dnešní hře ovládáte světle zelenou postavu. Úkolem je zničit co nejvíce nepřátel, dříve než oni zničí vás. Vedle základních modrých mužíků se setkáte i s dalšími nejrůznějšími nestvůrami. Některé též umí létat a střílet. V pozdějších fázích hry přicházejí neustále další a další včetně silných bossů. Vaší základní zbraní je prosté jedovaté říhání. Po stisku klávesy ctrl panáček otevře hlavu, načež vypustí zelený obláček s otravným plynem. Ten příšery omráčí. Poté je můžete skokem a dalším stiskem crtl zneškodnit. Časem se objeví i různé bonusy. Ty vám po jejich sebrání přinesou určitý počet jiného střeliva (třeba ohnivá koule). Snažte se s ním neplýtvat. Na každého protivníka však platí jiná technika, jak záhy sami zjistíte. Twitch-Dash poskytuje solidní hratelnost, kterou ještě podněcuje touha potom dosáhnout co nejlepšího výkonu. Ten je totiž možno zaslat do online highscore tabulky a porovnat tak své výkony s ostatními.

Vedle kupy zábavy se dočkáte také vynikající hudební stránky. Skladbičky se totiž skvěle poslouchají. I světlé barvy, jež jsou ve hře použité, jsou opravdu skvělou kombinací. Škoda jen malého herního okna. Zpracování je tedy více než dobré. Přidáme-li i výtečnou hratelnost, pak nezbývá než autora velmi pochválit. Pokud máte chuť na pořádnou arkádovou zábavu, tak určitě stahujte!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =


galerie

Twitch-Dash Twitch-Dash Twitch-Dash

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce