recenze

The Ghost v2

The Ghost v2

Staňte se na chvíli duchem, projděte různorodé labyrinty, vysbírejte všechny modré tečky, odemkněte si tajná zákoutí levelů, ubraňte se před nepřáteli a vyhněte se nebezpečím. Tyto a mnohé další úkoly na vás čekají v povedené arkádové hře od vývojáře Zvika Israeliho, který stojí za nejedním herním projektem. Duchové přicházejí.
Zvika Israeli není v tvorbě počítačových her zrovna žádným začátečníkem a rozhodně není ani neznámým vývojářem. Tento mladý tvůrce vyrábějící damesky převážně v GM stojí již za velmi solidním počtem herních volně šiřitelných produktů, z nichž jmenujme například Ness, .COM, Old School Monster Shooter, Gold Fish Adventure, Supply Panic, Goldfish 1, Flatboy, Windows XT nebo 3D PacMan Board. A dnes vám zde přinášíme další s názvem The Ghost v2.

V této hře se strašidelnou tématikou se vžijete do role ducha, který prochází různorodými zapeklitými labyrinty a musí vysbírat všechny modré kuličky, přitom ho ohrožují všemožná nebezpečí, ať už jde o pohybující se nepřátelská stvoření jako halloweenské dýně nebo pavouci či o artefakty známé z jiných her - například blesky či vylétávající bodáky. Někdy je nutné sebrat i kuličku, která vám otevře přístup do některé z uzamčených částí levelu. Ve hře se objevují i všelijaké prémie - například prémiový život. Váš hlavní hrdina se navíc může proti některým nebezpečím bránit střelbou a tak se v prvních levelech jeví hra poměrně snadnou, s přibývajícími levely se ale opak stává pravdou a obtížnost se zvyšuje. Myslím si, že tato gameska umí zabavit mnohem více, než některé trojrozměrné hlouposti, které jsou nám denně předkládány tvůrci z celého světa. Chcete-li si užít pravou strašidelnou gamesku, volte The Ghost v2! Je to arkáda jak má být.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

hypnotyzer

hypnotyzer | 23.02.15 v 06:49

bezvadná hry


galerie

The Ghost v2 The Ghost v2 The Ghost v2 The Ghost v2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce