recenze

Super Mario Land DeLuxe

Super Mario Land DeLuxe

A už je tady zase. Kdo? No přece ten malý kníratý opravář původem z Japonska! Pro ty, kdož ještě nechápou, nazvu našeho dnešního hrdinu Mariem. A jsme doma. Pěkná, doslova v klasickém stylu dělaná „Mariovka“ je to pravé pro dnešní den.
No vida, zase jeden z lepších remaků Maria. Je velmi podobný předloze, snad i kopíruje jednotlivé levely. Je to dobře? No, minimálně to svědčí o autorově schopnosti pozorovat a konat…

Zase budu trochu nosit dříví do lesa, ale když ono těch Mariů je stále více a více. Tyto remaky jsou zřejmě nejvděčnějším tématem na jedno brdo, nicméně díky bohu za ně, zvláště pak jsou-li kvalitní. Dnešní Super Mario Land De Luxe patří jistě k tomu lepšímu, co bylo na „Mario“ scéně za poslední léta vyprodukováno. Tvrdit, o čem Super Mario Land je, je natolik irelevantní, že už to snad více zbytečné být nemůže. Přejdu-li rovnou k hodnocení celkového vizuálního zpracování, musím konstatovat, že je dobré, přesně v duchu klasiky a že z něj čiší autorova snaha o maximální věrohodnost. Levely navazují plynně jeden na druhý, hratelnost je v pohodě (i když se mi pravda chvílemi hra zpomalovala) a zvukové pozadí taktéž ujde.

Další Mario do sbírky? No jasně, jak jinak. Stahujte, zahrajte si, bavte se a radujte se.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

Marian | 14.07.06 v 11:29

U her typu Mario to není ani tak otázka síly počítače, spíše bude problém jinde (konfigurace PC, špatná instalace hry...opravdu nevím, může toho být mnoho)

Jan | 01.07.06 v 21:20

Mám na Vás jeden dotaz nefunguje mi ani jedno Mario Jak je to možné? Potřebuji nějaký program nebo na to mám silný počítač? prosím o rychlou odpověď


galerie

Super Mario Land DeLuxe Super Mario Land DeLuxe Super Mario Land DeLuxe Super Mario Land DeLuxe Super Mario Land DeLuxe
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Uznávam ty co maji přes 100.... respekt !!
Dnes! v 21:47

Gratuluji všem výhercům
Dnes! v 19:07

Díky Apofisi
Dnes! v 18:04

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

Sponzoři ligy

inzerce