recenze

Super Mario Bros: Kingdom Troubles

Super Mario Bros: Kingdom Troubles

Ano, a je tady další mariovka, tentokráte s názvem Super Mario Bros: Kingdom Troubles. Čeká vás skvělá zábava, projdete se s Mariem nejrůznějšími světy, setkáte se s novými monstry, vyzkoušíte nové věci. Tak přesně tohle slibuje tato arkádka. Hurá do akce.
Hned na začátku vás uvítá naše stará dobrá mapa, z níž putujete do jednotlivých levelů. Levely nebývají dlouhé ani krátké, zkrátka jsou tak akorát. Samozřejmě si je lze prodloužit sbíráním všech mincí, pobíjením všech nepřátel a nebo nějakým tím neúspěchem. Dalo by se říci, že tahle arkáda patří rozhodně k těm nejzdařilejším. Obsahuje spousty dobrých nápadů, jak hru oživit. Nejenomže Mario umí střílet, tady umí házet kladívky nebo například létat. Vše záleží na tom, co vám zrovna přijde do cesty. Za nepřátele budete mít goomby, dráčky, masožravky, ježky a jiná individua. Všech se lze dobře zbavit. Žádný strach :).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

Marian | 19.08.07 v 19:41

Klikni na ikonu 10.7 MB na této stránce a pak Download.

sory | 19.08.07 v 14:07

vůbec se mi u týhle hře neobjevuje play dowland...........nevim jak to stahnout a jak pustit...poradte někdo prosím

kldfjgkdf | 19.08.07 v 13:57

jak se spouští tato hra??

Bafusa | 13.08.07 v 15:26

nejen , že to načítá pomalu, že hra pomaluběží, ale ani ten load opravdu nefunguje a hrát to od začátku kolem dokola, to bych tady u té hry byl až do duchodu:-)))

philips | 11.08.07 v 13:18

Mě nejde hra uložit, musím pokaždé začít úplně od začátku.

Bafusa | 11.08.07 v 09:04

Díky za upozornění na počáteční pomalé načítání, už bych nadával, že ta hra nejde :-)) Ale na mém počítači jde ta hra hrozně pomalu :-(


galerie

Super Mario Bros: Kingdom Troubles Super Mario Bros: Kingdom Troubles Super Mario Bros: Kingdom Troubles

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce