recenze

Stealth Bastard

Stealth Bastard

Tak tohle je opravdu milé překvapení, no víc než milé. V roli tajného agenta na vás čeká stealth dobrodružství, které by dělalo problém i Agentu 007. Ale co je hlavní? Je to neskutečná zábava.
Když řeknu stealth, tak tím opravdu myslím plížení, skrývání se ve stínu a vyvarování se setkání se vším, co vám může ublížit. A je toho opravdu hodně, co si na vás brousí zuby. Jsou zde různí roboti, lasery, drtiče, atd. No a vy se pouze snažíte dostat do dalšího levelu. Postupně se však každá úroveň stěžuje a ty nejtěžší vám zaberou klidně i půl hodinu.
Tohle ovšem není všechno. Obrovské plus je za fanoušky, kteří se pouští do vlastní tvorby. Stealth Bastard má velmi příjemný editor a ti kreativnější vytvářejí opravdu povedené překážky.
Grafika je příjemné retro a ani audio není pozadu. Tohle je prostě správná stealth skákačka, kterou by měl vyzkoušet každý hráč. Někteří ale asi budou brblat kvůli vyšší obtížnosti.stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =


galerie

Stealth Bastard Stealth Bastard Stealth Bastard Stealth Bastard
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Díky Apofisi
Dnes! v 18:04

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Sponzoři ligy

inzerce