recenze

Sonic the Hedgehog 3D

Sonic the Hedgehog 3D

Modrý ježour je zpátky a s ním i jedno velké dobrodružství. Sbírejte prstýnky, ničte roboty, hopsejte přes překážky a zase jednou zastavte zlého Eggmana. Sonic v plné síle, tentokrát ve 3D grafice.
Co už se tento ježek na našich monitorech naběhal a naskákal. Dnes tu máme fanouškovské dílo, které rozhodně nevypadá špatně. Po zhlédnutí příběhu si můžete vybrat jednu ze čtyř postaviček a vrhnete se do světa.
Přivítá vás rozlehlé prostředí ve 3D grafice, což vás na první pohled možná trochu ohromí, ale později se vám může stát, že budete bloudit a hledat cíl delší dobu, než byste chtěli. Určitě se najdou tací, kteří rádi a s nostalgií zavzpomínají na 2D levely, kde jste si to metelili vpřed a po paměti překonávali jednoho robota za druhým. Tady to sice příliš nejde, ale také tu jsou pasáže a možnosti volného a rychlého běhu.
V podstatě tu je tedy rozlehlý svět jak pro průzkumníky, tak arkádové hráče, kteří se hrnou k cíli a novým úrovním.
Pokud jde o náplň, pak se můžete těšit na spoustu hopsání, skákání na nepřátele, odšprncávátka, vodní lokace, otevírání dveří a další arkádovou herní omáčku, která je pro Sonica a spol. typická v čele samozřejmě se sběrem prstenů. To vše zabaleno do příběhu.
Abych jenom nechválil. Kamera se občas trochu sekne a o dezorientaci v širém prostředí už byla řeč. Hrát jednu úroveň přes 15 minut, to by ze mě Sonic určitě radost neměl. Zabloudit tady občas ale není problém. Celkově se však jedná o velmi slušný kousek pro milovníky modrého bodlináče. Je vidět, že fanouškovská základna umí udělat dobrý sonicovký titul.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

Iveta111

Iveta111 | 12.08.16 v 00:19

krásná hra.

voky15

voky15 | 23.05.14 v 21:36

docela jde ta hra


galerie

Sonic the Hedgehog 3D Sonic the Hedgehog 3D Sonic the Hedgehog 3D Sonic the Hedgehog 3D Sonic the Hedgehog 3D Sonic the Hedgehog 3D Sonic the Hedgehog 3D