recenze

Snake & Fish

Snake & Fish

Již jsme tady měli bezpočet různých klonů známého hada, některé slabší, některé naopak; o tom do jaké skupiny patří ten dnešní si můžete udělat obrázek právě teď.
Princip hry spočívá, tak jak je již zvykem, v požírání bodů, které následně prodlužují vašeho hada. Náš dnešní had je však přece jen trošičku jiný, nejen že je kompletně ve třech rozměrech, ale navíc žije ve vodě a loví malé rybičky. Dalším prvkem, kterým se odlišuje od ostatních hadů, je plnění předem daných úkolů, což znamená, že budete muset lovit jen určité druhy rybek. Jako i v jiných klonech i zde si musíme dát dobrý pozor, abychom nenarazili do stěn, případně nechytili sami sebe. Navíc jsou zde ale i rybky otrávené, které zapříčiní, že se vám nebudou počítat body, a také se v některých levelech setkáte s podvodními minami, kterých není radno se dotýkat.

Co se samotného zpracování týče, to patří mezi lepší průměr, není to ale nic co vás usadí do židle. Vyloženě problémová je pak kamera, kdy v některých okamžicích nevíte kolik milimetrů vás dělí od srážky se zdí, což docela naštve, obzvláště pak v pokročilejší fázi hry. Pokud máte rádi tento typ „hadích“ her, pak si směle přičtěte pár bodíků k výslednému hodnocení, jinak se však jedná o lehce inovativní klon mnohokrát provařeného tématu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Snake & Fish Snake & Fish Snake & Fish Snake & Fish

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce