recenze

Sint Nicolaas

Sint Nicolaas

Ne v každé zemi nosí dárečky Ježíšek nebo Santa Claus. Tuším, že ve Francii to je svatý Nicolas. A stejně tomu je i v této hře. Svatý Nicolas má nelehký úkol - dopravit všechny dárky na správnou adresu v požadovaném časovém limitu.
V této miniarkádě je nejdůležitější posbírat všechny dárky, které najdete a dopravit je do domů, kolem nichž procházíte. Není to věc jednoduchá. Cestu vám budou komplikovat zákeřní ptáci, kteří vám budou ubírat životy. Pozor si musíte dávat také na nečekaně projíždějící auto, které může Nicolase přejet. Když budete mít posbírány všechny dárky a cukroví - hurá na střechu, kde Nicolas spustí dárky komínem. Musí to však dělat rychle, protože mu může vypršet časový limit, venku se rozední a Nicolas přijde o všechny své životy a může začít znova. Nepříjemné je v této hře neustálé blikání obrazovky, což přímo drásá oči. Pěkná hudba a grafika to snad vynahradí.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

vojta36 | 31.12.07 v 22:49

ono je dokonce logičtější že dárky nosí mikuláš, protože když žil tak obdarovával chudé zlatem...

pecka2 | 26.12.07 v 00:20

Já jen podotknu že Sint Nicolas je mikuláš ;). A dokonce i Santa Claus... Američané skomolili Sint Nicolas na Santa Claus... (někde ovšem dárky nosí Sint Nikolas alias mikuláš vskutku na vánoce, nevím jeslti francie ale třeba Nizozemí určitě)


galerie

Sint Nicolaas Sint Nicolaas Sint Nicolaas

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce