recenze

Satt-Elite

Satt-Elite

Retro stylová gameska, která je jednoduchá svou podstatou, ale také hratelností. Dokážete váš malý satelit provést přes nástrahy všech úrovní a v neúprosném časovém limitu? Dávat pozor musíte zkrátka na každém kroku.
Vzhůru do prostoru a sesbírejte všechna světýlka.

Ovládáte jakousi sondu kulatého tvaru, která se musí ve vesmírných prostředích pohybovat jak rychle, tak účelně. Cílem v každém kole je ukořistit všechny svítící kuličky, které vám umožní postup dále. V cestě za tímto jistě ne špatným záměrem vám stojí hned několik nesnází. První z nich je čas. Na každý level máte daný limit, v němž je nutno vše potřebné vyřešit. V druhé řadě jsou to všechny překážky, které se snaží zabránit vašemu vznášejícímu se objektu zabránit v cestě vzduchem. Jsou to například různé rytmicky se pohybující bariéry, jež musíte prosvištět dříve, než vás trefí a zbrzdí, či četné odrazné body, které s vámi pohazují všude kolem, jen ne tam, kam byste chtěli.

Důležité je si uvědomit, že hra je postavena pouze na průletu skrze nebezpečné oblasti, a tak byste neměli být překvapeni ovládáním. To je hodně rozevláté a, jde-li to tak říci, rozplizlé. Pokud si tedy zvyknete na ne úplně snadné ovládání, může se vám jednoduchý koncept a grafika zalíbit. Slabinou může být také jazyk – španělština – takže jisté pozadí příběhu mnohým z nás naplno unikne.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Satt-Elite Satt-Elite Satt-Elite