recenze

Prison Escape

Prison Escape

Poslední dílko z dílen BlueA Software je tady! V logické hře Prison Escape máte za úkol dopravit několik vězňů na svobodu. Cesta je však klikatá a jeden špatně zvolený směr může vaše vězně stát to nejcennější – život. Troufáte se jim pomoci?
O čem asi sní každý druhý vězeň? Jak znovu okusit svobodu za kratší dobu než mu byla stanovena. Ke svobodě by ho mohl dostat dokonalý plán a nebo jako v případě Prison Escape – jeho původ. Protože je členem mafiánské rodinky, jeho propuštění bylo zaplaceno. Avšak nebude utíkat sám, a tak zdaleka ještě nemá vyhráno. Před věznicí totiž stojí několik barevně rozlišených aut, z nichž každé je určeno pro jednoho mafiána. Na vás je, aby byl každý správně nasměrován. Pokud zaběhne do špatného auta, čeká ho kulka.

Začněme tedy od začátku – od východu z věznice. Každý vězeň je barevně označen. Stejnou barvu naleznete i u jednoho z přistavených vozidel, které na něj již netrpělivě čeká. Vede však k němu klikatá cesta s několika výhybkami, jenž ovládáte vy. Když se vězeň k některé přiblíží, musí být nastavena tak, aby do dovedla ke správnému vozidlu. Vaším jediný úkolem jsou tedy výhybky. Pohyb vězňů je automatický a naštěstí není příliš rychlý. Zní to jednoduše, ale jakmile se zvýší počet vězňů a výhybek, začne to být teprve mazec.

BlueA Software přišli se skvělým nápadem. Originalita hry je úžasná a díky dostatku levelů si budete chrochtat i nad její trvanlivostí. Pohled na hru můžete libovolně měnit, natáčet kameru, přibližovat, zkrátka jak se vám zlíbí. Ale pohled, ve kterém hra začíná, je asi nejpovedenější, kdy vidíte do všech koutů hry, takže ani není třeba měnit. Jsem rád, že něco tak zábavného pochází z dílny českých autorů. Jen tak dál pánové.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

jiri zeleny | 29.08.05 v 22:17

super

Janka | 27.08.05 v 17:06

Stahujte! Už jen proto, abyste zjistili,proč vám vězni pořád umírají. Mě to trvalo asi pět kol :-))) Ujde to


galerie

Prison Escape Prison Escape Prison Escape

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce