recenze

Pinkeyes

Pinkeyes

A je tady další kousek pro milovníky originálních her - ať už se mezi ně řadíte nebo ne, musíte chtě nechtě uznat, že mezi plošinovkami se jich pohybuje skutečně jen stopové množství. Hurá do požírání růžového prostoru! :-)
Jednoduchý "obrazovkový" systém těch nejzákladnějších plošinovek osmdesátých a devadesátých let jistě všichni znají. Co se ale stane, když se sbírání různých bodů, jablíček a žetonů nahradí požíráním jakéhosi růžového patvaru předem podezřelého charakteru? To si vyzkoušíte právě dnes. Možná to zní jednoduše, to rozhodně, ovšem v herním poli se samozřejmě nacházejí další patvary, které je určitě lepší nechat ležet ladem. A vzhledem k tomu, že vám budou mnohokrát okatě překážet v dalším postupu, možná by se sem více hodilo slůvko "překonat".

O audiovizuální stránce Pinkeyes bych se raději moc nerozepisoval - grafikomaniaci už nejspíš odvrátili oči jinam a věrné fans tento více než bezvýznamný faktor jistě nezajímá. Prohlédněte si obrázky a hned vám bude jasné, že se s tím pan autor přespříliš nepáral. To vše doprovází líbivá, leč zřejmě vykradená hudba.

Co dodat? Pinkeyes doporučuji všem věrným plošinovkářům a rovněž všem zastáncům čehokoli třeba jen trochu zajímavého nebo inovativního. Ostatní, především pak hráči obdivující Pixel Shadery 2.0 a poslední DX9 efekty, budou zřejmě zklamáni. Škodu ale činí převážně sobě, protože Pinkeyes nejsou po stránce hratelnosti v žádném případě zlým a přebytečným kouskem. Tak hurá do světa šestnácti barev...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

frodopipin

frodopipin | 22.02.16 v 06:59

Mám v tom trochu zmatek


galerie

Pinkeyes Pinkeyes Pinkeyes