recenze

Pallopeli

Pallopeli

Pamatujete na doby, kdy jste nosívali plenky? Určitě jste si rádi hrávali s míčkem...že je to tak ? Jste smutní, nervózní, bolí vás hlava, nechce se vám vůbec nic dělat? I přestože vám již není let pět, neváhejte, Pallopeli hrajte a vraťte se do mládí zpět !
Horoware přichází s novou freeware hrou. V tomto případě řekněme hříčkou. Proč tomu tak je, se dozvíte za malý okamžik ...

Když sem poprvé spustil Pallopeli, přišlo mi, že si ze mne snad někdo dělá srandu. Napsal jsem hrdě svou přezdívku na začátku hry a čekal, co bude dál. Nevěřícně jsem hleděl na monitor, když se přede mnou objevila mapa a na zemi položený míček. Skoro sem vybuchl smíchy a opravdu nevěděl, co si mám myslet. První dojem společně s hudbou, která se ke hře náramně hodí, jsou přinejmenším zajímavé.

Příjemné překvapení však přichází při prvním roztočení míčku. Neposedně reaguje na každičkou nerovnost terénu a vypadá to, jako že si dělá vyloženě co chce. Ovšem po chvilce hraní jsem ho měl plně v mé klávesnicové kompetenci a obratně krotil jeho koulivé pohyby. Nevím čím to bylo, ale kutálející se míček mi nedával spát. Chtěl jsem objevovat nová a nová zákoutí map a vylepšovat své rychlostní rekordy. Začal jsem testovat, co udělá proti-rotace, rychlý a nebo pomalý vlet do stoupavého proudu a nebo věcička v podobě kouzelné hůlky. Vyzkoušejte sami. Po chvilce hraní, co se věcí ve hře týče, budete mít jasno. Srážka míčku se svítící uranovou tyčí ukončí vaše usilovné počínání o nový rychlostní rekord.

Pokud mám nastínit pár informací o provedení hry, nevidím výrazný nedostatek. Příjemně překvapí dokonale fungující fyzikální zákony. Gravitační, vztlaková a třecí síla, když si nedáte pozor, se postarají o pár nepříjemných zaseknutí. Grafika dle mého názoru stačí. Jediné, co bych hře vytknul, je fakt, že je kratičká. Je to škoda, sotva dostane člověk míček tak říkajíc do ruky, máte prošlé všechny mapy. Nemůžu ovšem ani trošičku oponovat názoru, že Pallopeli si zahraje kde kdo a velmi rád. Krátké, nenáročné, zábavné! Takové je Pallopeli...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

jojo | 29.06.07 v 16:27

Skvělá hra!! Nemá někdo odkaz na stránky výrobce?

Sertr | 27.06.07 v 10:39

monotóní prostřed mi zničilo zážitek dost těžký a dost nudný
dobrá hudba a nápad ale moc připomíná elastománii 50%

mr.cihla | 24.06.07 v 11:53

Zajimavy, na me dost tezky, ale zajimavy....80%


galerie

Pallopeli Pallopeli Pallopeli

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

nejnovější komentáře

dobře se hraje na bigfarma.cz
Dnes! v 00:44

aa
Dnes! v 00:42

ddd
Dnes! v 00:39

:-)
Dnes! v 00:38

:-)
27.11.2021 v 23:55:03

:-)
27.11.2021 v 23:51:43

Sponzoři ligy

inzerce