recenze

Mystery Land

Mystery Land

Parádní Akranoid ve "tři dé"! Jednoduché a výstižné. A pokud přidáme do vínku počet levelů, kterých je rovných šedesát, pak není co řešit Popadněme myšku za uši a vyklepejme zídce kožich! Taková hra rozhodně stojí za hřích! :-)
Arkanoid je magické slovo, které u mne vyvolává lehké chvění v osrdí, neboť jsem ještě jako statný junák v unifomě vojáka Československé Lidové Armády první díl s prozaickým názvem Arkanoid 1 od firmy Imagine (platforma ZX Spectrum) dohrál za jedno odpoledne stylem start-cíl. A to prosím bez cheatování, přátelé!

Dnešní pinkání s názvem Mystery Land je super remake téhož ve 3D. Grafika je "mňamózní", možnosti rozlišení přímo úměrně variabilní (od 640x480 po 800x600, fullscreen či window…) a hraje se to velmi dobře. Když jsem nahlédl do adresáře „levels“, ohromeně jsem zíral na soubor s číslem 60, čímž na sebe nepřímo práskám, že jsem se do něj ještě nedostal. Upřímně musím přiznat, že můj osobní rekord je level 34 – né že bych byl takové ořezávátko a nedokázal se dostat dál, ale volného času není mnoho a další povinnosti volají.

Celkově vzato opravdu není co řešit. Oddychová záležitost s názvem Mystery Land je opravdu tím, co oddych a relaxaci zaručí u naprosté většiny aktivních hráčů. Jsem bytostně přesvědčen, že při jeho hraní nebude myslet na nic jiného a budete se chtít ke hře v čase vracet. Safra, teď mne napadá, že mám 10 minut volna, tak hop šup, push mystery land.exe a tradá!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

1949 | 23.11.06 v 10:13

hra mi nejde spustit

Karel | 25.03.06 v 10:44

Podle recenze jsem se těšil na hru, ale po nainstalování a spuštění se mi objeví černá úvodní obrazovka s nápisem "Millennium development Team" a vzápětí hlášení ERROR "Memory access violation" a konec. Poradí mi prosím někdo co s tím? Díky.

TBC | 25.03.06 v 08:44

dobrá recenze, hra se zdá kvalitní, ale
to Wart: může se psát i přesvědčen

Wart | 24.03.06 v 17:57

skvěle napsaná recenze,malé upřesnění-nepíšeme přesvědčen,nýbrž přesvědčený.
jinak ok


galerie

Mystery Land Mystery Land Mystery Land Mystery Land Mystery Land

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce