recenze

Monkey's friends

Monkey's friends

Skutečně podařený arkanoid zasazený do prostředí džungle. A protože se hra jmenuje Monkey's friends, je jasné, že my budeme stát na straně opic a ne lovce, jenž si sem přijel zalovit divoká zvířata. Pobaví vás grafika, hudba a samozřejmě prostředí.
Je zajímavé, co všechno si lidé nevymyslí. Jak již bylo řečeno, jde o arkanoid. Než se však ocitnete v samotném levelu, absolvujete intro, v němž vám opička i lovec něco poví. Co, to zjistíte jistě sami. Pak už jen chytáte kokosový ořech, kterým sestřelujete cihličky. Občas, jak už to tak bývá, z cihly něco vypadne. Můžete chytit banán nebo třeba změnit kokos na meloun. Mínusem v této hře je pomalost opice. Zřejmě nese příliš těžkou desku, a tak chodí poněkud pomaleji, než jsme zvyklí. Je tedy důležité odhadnout, kam kokos poletí. Celkem vám může spadnout třikrát. Hra má smysl pro detaily, a tak za vámi neustále proudí vodopád, jenž jen umocňuje dojem džungle. Na pozadí bude hrát veselá hudba, která určitě pobaví i ty, jež zrovna nemají náladu se smát.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Bafusa | 29.03.08 v 11:57

plus - online highscore velké mínus - hra vždy po určité době "zamrzne", alespoň když jsem ji měl staženou z myplaycity.com :-((


galerie

Monkey's friends Monkey's friends Monkey's friends