recenze

Mer my Maid

Mer my Maid

Pokud jste ve svém dětství žrali kreslené Disneyovky a mezi nimi i Malou Mořskou Vílu, jste na správné adrese. Ne, že by autor hry vyloženě porušoval copyright, to ne. Jistá podobnost je ale v Mer my Maid nad slunce jasná.
Zatímco posledně nám tady Michi zabodoval pěkně hratelnou a velmi komplexní hrou na piráty, dnes se mi dostal do spárů její přesný opak - Mer my Maid je hrou, která z důvodu účasti v jedné zahraniční soutěži vznikala velmi šibeniční čtyři dny, hrou která vsází, že se u ní krátkodobě pobavíte, načež ji odhodíte jako silně stereotypní. Tak už to s podobně horkou jehlou šitými tituly prostě bývá. Hlavní hrdinka - víla, která mimojiné považuje za zbytečné nosit podprsenku :) - plave v oceánu s úmyslem nasbírat co nejvíc bublinek, v čemž jí budou bránit medúzy, ryby, otravní potápěči a další mořská havěť.

Suma sumárum jde o lehce nadprůměrný, roztomile graficky zpracovaný, leč po chvíli ukrutně stereotypní titul, se kterým na více večerů opravdu počítat nelze. Po čem přesně právě toužíte vy odhadnout nedokážu, takže se rozhodněte podle momentální nálady...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

Mer my Maid Mer my Maid Mer my Maid

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce