recenze

Mario - The Stolen Crown

Mario - The Stolen Crown

Zajímavou kombinaci grafických stylů nabízí právě tahle miniarkáda. Mario má ještě poměrně starý design, zatímco ostatní je zdařile vyvedeno v novějším pojetí. The Stolen Crown napovídá, že půjde o ukradenou korunu. Najde ji Mario a vrátí princezně?
Na začátku se ocitnete v menu, které je sice trošinku graficky přeplácané, ale jinak se v něm orientuje velmi snadno a naleznete tam vše, co potřebujete pro spokojenou hru. Jakmile se pustíte do hraní, čeká vás kratinké intro, kde se Mario setkává s princeznou, o jejíž korunu zde jde. Pak už můžete směle hopsat až do úmoru po ostrůvcích, kostkách atd.

Nepřátel je zde skutečně požehnaně. Tradičně jsou zde goomby, pak se tu však vyskytují i nové prvky, jako například moucha, která létá ze strany na stranu a má podivný talent si sednout zrovna, kde stojí Mario. Dále jsou zde tzv. Browseři, zelení draci, kteří umí plivat oheň. Pozor, pokaždé, když vás zasáhne nějaké ze zvířátek, vracíte se na začátek daného levelu. Cestou posbíráte mnoho penízků a čím více, tím lépe. Kdo by si chtěl hru ještě zpestřit, může sbírat všechny penízky, které najde.

Hra určitě stojí za pokus, mě osobně nejvíce zaujala kombinace grafiky. Samozřejmě je doplněná známou znělkou mariovek.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

kun9 | 17.03.08 v 19:48

caw

adriana | 03.03.08 v 20:09

hahaha


galerie

Mario - The Stolen Crown Mario - The Stolen Crown Mario - The Stolen Crown

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce