recenze

Jet Set Willy and the Trash of the Universe

Jet Set Willy and the Trash of the Universe

Klasika je zpátky. V roli sympatického človíčka bude vaším úkolem opět projít dům a sesbírat co možná nejvíce předmětů bude možné. A že to nebude procházka růžovou zahradou, vám jistě nemusím nějak zvláště popisovat.
Když se porozhlédnete v našem archívu, pojem Jet Set Willy vám jistě neunikne. Od Jet Set Willy PC, Jet Set Willy 3 až po Jet Set Willy Online. Na multiplayer ale tentokrát zapomeňte. Jedná se o čistokrevnou hopsačku. Znalcům jistě nemusím popisovat oč jde a určitě už bez váhání klikají na magické tlačítko download. Vám ostatním bych řekl jen to, že se ocitáte v jistém domě a vaším úkolem je sesbírat co možná nejvíce předmětů bude jen možné. Jen pozor na překážky a jiné další nástrahy. Máte sice na první pohled dostatek životů, ale vzhledem k počtu potřebných předmětů to zase taková výhoda není. Co říci závěrem? Klasika klasik v dalším z řady remaků. Není sice dokonalá, přesto má své kouzlo a pokud vám doposud tento titul nějakým způsobem unikal, pak stažením rozhodně neprohloupíte.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

Jet Set Willy and the Trash of the Universe Jet Set Willy and the Trash of the Universe Jet Set Willy and the Trash of the Universe

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce