recenze

Hasslevania

Hasslevania

Máte rádi strašidelné domy? Místa plná strašidel, smrtek a všelijaké další havěti? Líbí se vám zatuchlé chodby a odhalování nastražených pastí? Pak musíte vy nastražit uši! :o) Pěkná hopsačka s lehkými RPG prvky je tu pro vás. Zvládnete projít dům plný překážek?
Graficky vás tato hra moc neohromí. Říkám to hned na začátku na rovinu. Co se vám ovšem bude líbit je detail a skvělá hratelnost této gamesky. Velice dobrý nápad jsou také různé obtížnosti hry. Nejjednodušší je opravdu pro začátečníky, při uložení se vám totiž vždy doplní zdraví na půlku, pokud máte méně. Pozitivní také je, že lze z internetu stáhnout další epizody a levely.

Přejděme ale k věci. O co v této hře jde? Jak naznačil perex, musíte projít strašidelným domem. Autoři na vás přichystali spoustu nástrah a nepřátel. Oponenty likvidujete mečem, později získáte silnější zbraně, které vzbudí více respektu :o). Během hry získáváte klíče, srdíčka (životy) a další užitečné věci. Sbíráte také mince. Všechny tyto věci naleznete mimo jiné také v předmětech, které můžete rozsekat. Každý svícen rozbijte, možná schovává poklad. Hopsá se pěkně, prostředí je výživné. Je to zábava! :o) Hru se přiznám jsem zatím neprocházel moc daleko, i když to mám v plánu. Hledal jsem však na internetu a homepage skýtá spoustu obrázků a informací o dalším postupu ve hře. Narazíte na různé stroje a další překážky.
Ozvučení hry je pro mne takové lehounce zvláštní. Ve hře se setkáváme s dialogy a monology. Jsou namluvené, evidentně tím autoři strávili hodně času, snaží se o takovou divadelní formu. Upřímně řečeno se mi ale moc nelíbí jejich vtípky. Dále ve hře se sice setkáme i s dobrým humorem, ale na začátek nic moc. Berte to však jako úhel pohledu. Třeba mám jiný smysl pro humor :o). Hudba a další zvuky jsou vcelku přijatelné.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

kokosmen265

kokosmen265 | 01.01.15 v 20:59

hop sem, bum tam

artman | 04.12.07 v 18:22

Určitě se to dá hrát, jen to zkus...

dasd | 03.12.07 v 21:05

da se to hrat? nebo je to zbytecne stahovat?

Triple T | 03.12.07 v 18:26

Hra je tak velka, protoze je kompletne nadabovana.

girus | 03.12.07 v 17:37

to co v tym je 137 mega...???


galerie

Hasslevania Hasslevania Hasslevania

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce