recenze

Gool 2 The Christmas Catastrophe

Gool 2 The Christmas Catastrophe

3D akční plošinovka v „klasickém“ grafickém provedení není dnes věcí obvyklou. Gool 2 je přesně typ hry, který určitě rozdělí hráčstvo na dva tábory – na A,příznivce a B,odpůrce. Nezbývá tedy než Gool 2 osobně vyzkoušet, abyste zjistili, jakže to s vámi vlastně je… Já patřím do skupiny A.
3D arkádové hry nejsou rozhodně hry (v dnešní herním světě), žijící na hranici bídy. Odstupňovány svou kvalitou obvykle okupují vyšší patra zájmu hráčova. Gool 2 The Christmas Catastrophe je zvláštní podkategorií výše uvedeného typu her. Tato podkategorie nese jméno „Paní 3D Nostalgie“, což v překladu znamená, že tu dnes máme cosi obvykle neviděného, něco, co opravdu rozdělí hráče do dvou skupin uvedených v perexu. Hlavním hrdinou je jakýsi ušatý renderovaný hrdina (na člověka to nevypadá), jehož hlavním úkolem je stabilním tempem hlemýždě prokličkovat skrze 3D plošinky visící v prostoru a za pomoci malých zelených elfů dosáhnout cíle – tedy posbírat dárkové balíčky. A to nehovořím o prohnaných sněhulácích, kteří znamenají reálné nebezpečí pro každého. Hra je po grafické stránce nostalgicky pojata, což na jednu stranu potěší, nicméně právě „vytuhlé“ hlemýždí tempo hrdiny je oním negativním prvkem, který snižuje kvalitu pocitu ze hry. Tento mínus jsem nazval „vytuhlou hratelností“, ovšem celkový dojem z Gool 2 TCHC zůstává v mém pojetí stále na straně pozitivní.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

AdaDanjermond | 22.02.07 v 11:35

U Jovise, to mi prijde jako obdoba tech Best Friends.


galerie

Gool 2 The Christmas Catastrophe Gool 2 The Christmas Catastrophe Gool 2 The Christmas Catastrophe Gool 2 The Christmas Catastrophe Gool 2 The Christmas Catastrophe

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce