recenze

Froggle

Froggle

Žába, která plní různé úkoly, pěkné trojrozměrné prostředí a spousta možností. Tak to je jen v kostce obsah dnešní gamesky, která světlo světa spatřila díky DigiPenu. Rozmanitost úkolů pak zaručuje, že se budete bavit poměrně slušnou dobu.
Když mi dáte pár sekundu na to, abych si rychle rozpomněl na některé kvalitní hry od DigiPenu, téměř okamžitě si vybavím takovou Penumbru 3, Virtual Soldier či Narbacular Drop. Když se mě na podobnou otázku zeptáte za několik týdnů, pravděpodobně do podobného seznamu velmi rychle zařadím i dnešní Froggle.

Je pravda, že zpočátku jsem k titulu přistupoval poměrně s nedůvěrou, několik minut intenzivního hraní mě však přesvědčilo, že zde mám tu čest s další opravdovou peckou. V hlavní roli je žába. Na první pohled ničím výrazná, přesto velmi cílevědomá. Když se navíc porozhlédnete kolem, zjistíte, že se nacházíte ve velmi rozmanitém žabím světě. Když ho trochu proskáčete, bude vám prakticky ihned jasné, že zde půjde o něco velkého. Naše žába je totiž cílevědomá bojovnice a na několika zastávkách si může ověřit, že rozhodně má co předvést. Těchto „oáz“ je zde hned několik a každá z nich představuje jistý minisvět, kde je potřeba splnit zadaný úkol a ať už půjde o sesbíraní různých předmětů či vyhýbaní se nepříjemným oponentům, můžete se být jistí, že se nudit nebudete. Ale to jsem ostatně naznačoval již v perexu. Co tam ale rozhodně k vyčtení nebylo, byla atmosféra. Ta je totiž naprosto fantastická a nedá se ani slovy popsat. Můžu vás ujistit, že po celou dobu hraní se budete cítit velmi příjemně.

Je jen málo věcí, které jdou vytknout tomuto kousku. Mezi negativní složky patří trochu vyšší HW náročnost, ale ani ta není v dnešní době nějak extrémní. Za kvalitu se holt nějakým způsobem platí a máte-li přesto stále nějaké pochyby, zdali si hru stáhnout, tak já vás ujišťuji, že se rozhodně ničeho bát nemusíte. Příjemnou zábavu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

bart | 28.01.09 v 17:32

good game proste juuppii miluju ji


galerie

Froggle Froggle Froggle Froggle Froggle

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce