recenze

Feeding Time

Feeding Time

Ve volném překladu je Feeding Time něco jako čas krmení, což dnešní hře naprosto odpovídá. Vydejte se do 3D světa s hladovou housenkou, na kterou čeká několik nástrah v podobě nepříjemných bludišť!
Kdyby dnes známý „Snake“ nebyl v 3D podobě, nikdo by o něj asi příliš nestál. Na co si dnes stahovat běžného hada, když ho máte už i v mobilu. Nedivím se, že po vydání běžného hada není nikdo nadšen a dá se očekávat jen pár set downloadů. U Feeding Time by to mohlo být o pár stovek více, neboť nabízí 3D svět, který např. DeLuxe Snake a Snake Race postrádali. Lépe na tom byl možná Snake, který alespoň nabízel lepší příjemnější prostředí a pár vychytávek, ale 3D prostředí to zkrátka nenahradí.

Úkol hry je jako u všech hadů jednoduchý. Tentokrát sice nehrajete za typického hada, nýbrž za něco, co se hadovi podobá a je trochu namixované s housenkou :). Na principu hry to však nic nemění. Hra nabízí 10 levelů se stále obtížnějším bludištěm a nepříjemným terénem. K těmto levelům si navíc můžete navolit jednu za tří možných obtížností, které jsou ovlivněny rychlostí pohybu. K dispozici je easy (20% rychlost), medium (30% rychlost) a hard (50% rychlost). U rychlosti bych se trochu pozastavil, neboť první dvě jsou naprosto zbytečné. Pokud si navolíte easy, bude vás z toho časem akorát tak bolet hlava, neboť se had bude plazit opravdu pomalu. Medium je na tom o něco lépe, ale opět je to celkem pomalé a využijí ho akorát tak pomalejší hráči. Hard už je lepší, ale i tak si myslím, že by se had mohl pohybovat rychleji, jak jsme na to zvyklí.

Levely můžete hrát od začátku, což považuji za zábavnější. Had je totiž v každém dalším levelu dlouhý jako v tom předchozím a vy ho můžete stále přikrmovat. Později se z něj stává naprostý unikát a hra začne být zábavná. K otevření dalšího levelu vždy stačí dosáhnout dané bodové hodnoty. Bludiště nejsou příliš komplikovaná, i když bez mapky a šipky, která vám navádí směr, by se potrava hledala obtížněji.

V pohybu si můžete natáčet kameru, abyste lépe viděli v situacích, kdy jste od stěny jen pár milimetrů. Sebemenší dotek totiž stačí k tomu, abyste prohráli. Naučit se však s kamerou, která se natáčí myší je někdy trochu problém. V základním pohledu se hra hraje nejlépe, takže bych doporučoval to tak nechat. Natáčení kamery je věcí moderní, což autoři dobře věděli, ale taky jim určitě došlo, že se jim realizace této možnosti příliš nepovedla. Grafika hry je průměrná, ovládání v pořádku. Nic by vám nemělo bránit v nakrmení vašeho hada a dosažení co největších rozměrů :).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce