recenze

Escape from Chantico Temple

Escape from Chantico Temple

Uprchněte z chrámu dříve, než každý kousek vašeho těla pohltí žhavá láva. Montana Jones nemá na výběr, jestliže chce zůstat naživu. No jo, tak to dopadá, když dostanete zálusk na poklad, který vám nepatří, a mocná bohyně si to nechce nechat líbit.
Nezastavujte ani na okamžik. Může to být zastavení osudové a konečné.

Tato malá hříčka o devíti úrovních je takovou „hopsající probíhačkou“. Na začátku každého kola nasadíte tempo, které musíte udržet až na vrchol dané úrovně. Současně je potřeba skákat z plošinky na plošinku, překonávat různé překážky a, pokud si na troufnete, ještě sbírat diamanty. Rychlost je zde zásadní, neboť celý chrám se plní lávou a pakliže vás dostihne, ztrácíte život. Nutno podotknout, že ke ztrátě života dochází ji při jedné chybce, kdy nevyskočíte dostatečně vysoko nebo ne dostatečně daleko. Dvě chyby už se rovnají úmrtí s takřka naprostou jistotou.

Jednoduchá, leč svižná gameska, u které se dá na pár chvilek dobře zabavit. Komu se zdá obtížnost easy až příliš snadná, nechť si zkusí hard. V takovém případě lze toto skákání označit za „hardcore“.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =


galerie

Escape from Chantico Temple Escape from Chantico Temple

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce