recenze

EarthWorm

EarthWorm

Had je snad nejtradičnější hrou na mobilech. Ve volné chvíli, když třeba jedete vlakem a nudíte se, je hraní hada samozřejmost. Ale na počítači? Dnes vás čeká jeho zajímavá variace, která má v sobě určitě kus originality i zábavy. Posuďte sami…
Opravdu zajímavý nápad jak předělat hada. Stanete se žížalou, která si prokousává cestičky k objektům, které sbíráte. Na tom ještě není nic tak moc zvláštního, ale můžete dle libosti projíždět svým vlastním ocasem a ani o okraj obrazovky se nemůžete zabít. Pojedete dál, pouze se neuvidíte.

Jaký má ale tato hra smysl? Jak vůbec může skončit? Na hrací ploše se začnou objevovat malé, různobarevné potvůrky, parazité, jejichž jediným úkolem je zakousnout se do vašeho ocasu. Tím hra skončí. Nenechte se a sbírejte body co nejdéle.

Jako mínus hry beru, že nemá možnost zapsat své skóre do on-line tabulky, ani není možnost zahrát si hru ve více lidech, takže vás zabaví jen na chvíli.

Hratelnost není dlouhodobá, ale nastavení obtížnosti je myslím ideální, grafika je na slušné úrovni a hudební doprovod také, neváhejte.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

EarthWorm EarthWorm EarthWorm EarthWorm EarthWorm

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce