recenze

BulletZORZ

BulletZORZ

V této dnešní plošinovce si nejenom dostatečně zaskáčete, ale také potrápíte mozkové závity. Ono totiž překonat zdejší nástrahy není úplně jednoduché a nesnázím se jistě nevyhnete. A přece je všechno tak snadné, stačí jen použít vaši zbraň, která vás provází na kroku a skoku.
Další dílko od tvůrce her, který se jmenuje Hempuli. Už od něj pár titulů v archivu máme a všechny mají své kouzlo a dávku originality.

Vašim úkolem bude ukořistit určitý počet diamantů a projít skrz řadu levelů, které jsou plné nejrůznějších propastí, ostnatých stěn a letících střel. Pokud se jim tedy dokážete vyhýbat a zůstat naživu, máte z poloviny vyhráno. Abyste se dokázali dostat na ta správná místa, budete četně používat vaši zbraň. Ať náboj letí jakýmkoli směrem, můžete se na něm svést. Musíte si je střílet pod nohy a skákat po nich do výšky, kde jsou skryty potřebné diamanty. Pozor si musíte dávat jen na čelní setkání, které vás rozdělí na několik kousků a vy můžete začít znova. K dispozici jsou dvě úrovně obtížnosti, kdy v té těžší variantě máte omezený počet výstřelů.

Občas je potřeba provést skok takřka milimetrový a přesný a ne vždy je jasné, jak se z té či oné místnosti dostat. Zvolená grafika mě osobně přijde zvláštní, ale v tom pozitivním smysl slova. Snad by jen hra mohla býti delší.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =


galerie

BulletZORZ BulletZORZ BulletZORZ BulletZORZ