recenze

Aztlan: Rise of the Shaman

Aztlan: Rise of the Shaman

Pohodový průběh kobkou najednou zkomplikuje past. A pak další a další a už se z boje o holý život jen tak nedostanete. Skákání zdar a přes nebezpečné lávové pasti zvlášť. Předem varuji před možnou frustrací. Snad fanoušci Pitfalla by si mohli přijít na své…
Šamanka si to pádí k cíli a kromě skákání, kterého si přes jámy, mezi pohyblivými plošinkami a smrtícími ostny užije dost a dost, má i nějaké to další eso v rukávu. Cestu usnadňuje v první řadě střelivo, které se v případě potřeby změní z obyč koulí na super ohnivé, které na nepřátele platí o něco víc. V druhé řadě jsou to hadi vystřelující z ramenou, s nimiž může na určených místech vzít kvádr a zase ho po někom hodit či rozbít zeď. Celkem slušná a zábavná náplň, kterou sráží jedna věc – obtížnost. Chtěl bych vědět, který chytrák umisťoval checkpointy, protože mít je tak daleko od sebe, není žádná legrace (ne, fakt není…). Navíc z poměrně častého opakování stejných pasáží pořád dokola jsem byl dost brzo frustrován, což není divu, když se vracíte byť po jediné chybce opět, zase, po dvacáté na to samé místo. Navíc musíte dokončit úroveň v časovém limitu, což k pohodovému hraní také nepřispívá. Na některých místech se totiž dost dlouho zaseknete (myšleno že je budete neustále dokola opakovat) a pak jednoduše nebudete stíhat.

Malinkým plusem je fakt, že již zničení nepřátelé se znova neobjevují, takže na několikeré opakované hraní se jistě zadaří. Ale musíte mít pevné nervy a trpělivost.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

Kalousek100

Kalousek100 | 28.06.20 v 07:34

Prima hra.

Sůvička

Sůvička | 28.12.16 v 23:45

Perfektní hra.

PavelH

PavelH | 09.10.16 v 19:12

Výborná hra.

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 30.08.16 v 16:38

vypadá to dobře


galerie

Aztlan: Rise of the Shaman Aztlan: Rise of the Shaman Aztlan: Rise of the Shaman Aztlan: Rise of the Shaman

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce