recenze

XWars

XWars

Hry s trochou abstraktní grafiky jsou vždy unikátním zážitkem. Stejně tak i tento klon asteroidů, který je dokonalou pastvou pro oči. Vyzkoušejte sami, kvůli skvělé grafice to opravdu stojí za to!
Klony legendárních Asteroidů, kde místo těchto vesmírných předmětů létají geometrické tvary, jsou v poslední době vskutku populární. Začalo to titulem Geometry Wars pro Xbox, přišly však i hry na pc. Dokladem toho může být třeba GridWars, kterou jsme letos recenzovali. Dalším příkladem je pak dnešní skromné dílko.

Řídite malou raketku, jež má jediný a jasný cíl - zničit vše kolem sebe. Nic nového, ovládání pomocí myši a kláves W,A,S,D se dá označit také za klasiku. Místo, kam chcete střílet, volíte tedy myší, přičemž najít označenou oblast není ve změti různých čar nejjednodušší. Jedná se hlavně o solidní zábavu kořeněnou efekty, jaké by nevykouzlil snad ani samotný mistr Picasso. Barvičky, výbuchy, geometrie, to vše na jakési síti. Prostě pastva pro oči. A pak že hry nejsou umělecký výtvor! Škoda jen, že autor nedoplnil nějakou tu nadupanou muziku, i když zvuky občas stačí. Pár bonusů by na prodloužení herní doby také neškodilo. Autor ale do budoucna slibuje vylepšení. Pokud se však chcete pokochat grafikou a lehce pobavit, pak jsou XWars skvělou volbou již nyní.

stáhnout hru
Marrak

autor
/ Marrak

Skóre

71 %

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

XWars XWars XWars