recenze

Xain'D Sleena

Xain'D Sleena

Pořádné akce není nikdy dost. V tomto výtečném titulu si ji užijete opravdu dosytosti! Hned pět různých planet totiž čeká, až je vyčistíte od všech vesmírných neřádů a zachráníte je. Připravte se, vaše mise právě začíná!
Vzpomínáte ještě na staré dobré časy, kdy byl na každém rohu videoherní automat, který toužil být nakrmen několika korunami od mladých pařanů? Připomenout si hry svého mládí není vůbec na škodu. Některé takové tituly nám přinesla skvělá soutěž Retro Remakes Competition 2006 plná skvělých gamesek, jež postupně na FreeGame vydáváme. Tentokrát se předělání dočkal 20 let starý titul od společnosti Technos Japan Corp, který byl jedním z prvních počinů, kde se šlo přikrčit či si lehnout na zem.

Hlavním hrdinou je voják Xain, jenž musí sám zachránit celičký svět před zlotřilou organizací Dristarg. Na záchranu čeká hned pět planet, přičemž všechny se odlišují zpracováním. V první fázi boje stačí vzít do ruky zbraň a vydat se vstříc nepřátelům v plošinovkovém stylu. Protivníci jsou opravdu přitažliví, takže je na co se těšit. Pokud se vám level podaří projít, čeká vás ještě druhá fáze – průlet s vesmírnou raketkou skrz roje plavidel Dristargu. Samotné likvidování všeho možného je opravdu zábavné, hratelnost je vysoká a Xain'D Sleena vás jen tak nepustí. Ke všemu ten proklatě sympatický kabátek herního stařešiny! Ponořte se tedy do světa, kde hratelnost vévodí nad zpracováním, kde stačí střílet a královsky se bavit…

P.S. V Options doporučuji zapnout autofire, jinak byste se mohli uklikat. :-)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =


galerie

Xain'D Sleena Xain'D Sleena Xain'D Sleena

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce