recenze

Worms!

Worms!

Dámy a pánové pozor! Legendární červíci znovu na scéně. Tentokrát se populární tvorečci představí v obvyklém akčním kabátku, netradičně ale na freewarovém poli. Sázím, že si je nenecháte ujít!
Akčně-strategická série Worms si mezi komerčními hrami získala velkou popularitu. Čas od času se tak objeví i na freewarove scéně kousek podobného ražení. Proslulo hlavně Liero, které pro podobné koujsky objevilo realtimový koncept, kdy není nutné čekat na další kolo. Podobně realtimově jsou založeni také dnešní Worms. Zvolíte si červíka a ocitnete se na jedné z mnoha map (přiložen je i jejich jednoduchý editor), přičemž můžete hrát s kamarádem pomocí splitscreenu, nebo proti vcelku inteligentním botům. Zbraně a powerupy si volíte přímo ve hře díky zde rozmístěným bednám.

Worms! nabízí vcelku slušnou hratelnost. Akce si užijete doslova dosytosti. Potěší také zpracování, několik různých prostředí, dobře animovaní červíci (zvolte si toho s knírkem a kloboukem – je nejlepší :-) a slušné zvuky. Tento kousek vám tak může být vítaným společníkem pro volné chvíle…

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

rool | 31.07.08 v 12:10

hmmmmmmmm


galerie

Worms! Worms! Worms!

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce