recenze

World Heroes

World Heroes

Jednoduchá, svižná a přímá rubačka. Jediné, nad čím se musíte zamyslet, je váš bojovník, s nímž budete zápasit. Vzhledem ke zvoleným charakterům je tento úkon snad nejtěžší :-). Naruto, Sonic, Superman, nebo někdo úplně jiný?
Někdy je krásné se jen tak odreagovat a nenervovat se spoustou složitých pohybů, které stejně málokdy dokážete provést. Zde se vám dostane vítězství rychlou a zábavnou cestou.

Vrhněme se tedy do boje. Na začátku mě, jako obvykle u titulů tohoto producenta, mile překvapila kompilace charakterů z různých odvětví herního a zábavního průmyslu vůbec. Myslím, že si vybere opravdu každý. Samotný boj je pak pěkná řežba, jelikož ovládání pochytíte velice rychle. Naučit se jej můžete jak v tréninku, tak přímo ve hře na nějakou nižší obtížnost. Každá z postav se ovládá a chová trochu jinak, přičemž tyto jemné rozdíly můžete využít v boji. Tak například takový Sonic je opravdu rychlý. Taktéž různé silnější a ničivější útoky budete provádět relativně rychle, a dokonce i budete vědět, jak se přesně dělají. Nakonec to při hře proti druhému hráči nebo počítači vypadá lépe, než jen jednoduché kopy a údery.

Nakonec i dívat se na to, a tak vám zkrátka nezbývá nic jiného, než si tuto hru stáhnout a náramně se s ní bavit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 19.06.17 v 18:02

tohle už tu párkrát bylo v různých verzích a pořád to docela baví

Kacirek_Donald | 19.01.09 v 16:53

Proč by to ale někdo měl dělat, proč zdlouhavě a zbytečně stahovat postavy, muziku, pozadí a vzhled, když si vše lze stáhnout hezky pospolu zde :-)? Navíc ne každý ví, jak na to a já třeba do této skupiny lidí patřím. Výrobce Mugen je podle mě také správný. Pokud je autor znám, uvedeme i konkrétní jméno, popř. se nám autor ozve a my ho doplníme.

Tom | 16.01.09 v 18:01

Ja neveim proc sem davate sami MUGEN hry, kdyz je to jen engine a postavy,pozadi,muziku i vzhled si kazdy muze stahnout sam...tak me napada vyrobce neni mugen (to je jen engine) ale proste nejaky hrac ktery postahoval par postav a vydal to jako svou hru


galerie

World Heroes World Heroes World Heroes World Heroes

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce