recenze

Varia

Varia

Dnes si představíme další kousek, po jehož spuštění se fanouškům vesmírných stříleček rozzáří očička. Vynikající akce ve skvělé grafice doplněná chytlavou hudbou. Tak takhle by měl vypadat každý příspěvek tohoto žánru.
Varia je fanfárami vyprovázená vítězná gamesa soutěže SHMUP-DEV Competition 2k7 Round 2. Nutno dodat, že prestižní první místo si od přísných porotců odnesla právem. Stejně dobře musím další střílečku do naší sbírky hodnotit i já. Skvělou hratelnost v okouzlujícím zpracování tu totiž opravdu nevidíme každý den.

Varia si bere inspiraci z populárních geometrických tvarů, jejich zpracování je však vybroušené, s nápadem a nikterak křečovité. Střílení a vyhýbání se projektilům nepřátel si užijete skutečně do sytosti. Nechybí ani nějaké ty bonusy a obligátní hraní na score včetně jeho onlinové podoby. V propracovanosti v těchto ohledech by se daly najít jediné drobné nedostatky, kupříkladu větší variabilita bonusů, ale nechybí nijak výrazně. Co hru šperkuje k dokonalosti je rozhodně zpracování, uhlazená grafika společně s atmosférickou hudbou totiž zanechávají perfektní dojem. Varia je tak lahodným soustem pro všechny milovníky kvalitní akce. Hola hola hola – akce už volá!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

star_sam | 04.01.08 v 22:38

prijde me to jako kopirovani napadu od hry BATTLESHIPS FOREVER.. ta je skvela, doporucuji stahnout


galerie

Varia Varia Varia