recenze

Vampirjagd: Tranz der Vampire

Vampirjagd: Tranz der Vampire

Nenechte se oklamat, tentokrát si místo auta zvolíme naší zbraní pušku. A co že se půjde lovit? Velmi speciální věc! Vyrážíme totiž na lov upírů!
Tentokráte se vžijeme do vášnivého sběratele netopýrů. Jelikož je tato hra velmi podobná své předchůdkyni Vampirjagd 2: Night Race (nejen podle názvu, ale také výrobce, tentokrát bez značky Seat), jedná se zřejmě o volné pokračování oné divoké jízdy.

Tentokrát se však podle všeho se zdá, že hráč již není onen divoký řidič, který prahne po krvi a mladých nezletilých stopařkách, ale naopak nějaký exorcista, který se za pomoci ostrých dřevěných kůlů (dost primitivní, ale zřejmě účinné) snaží tyto létající příšerky ulovit. Těch všude kolem léta opravdu dost (neuškodí se občas poohlédnout, protože postava se může otáčet a věřte, že okolí stojí za to) a navíc lze chytit také nějaký ten bonus za otevřenou rakev či ohromného pavouka.

Ani tentokrát se však nemůžete těšit jen na vysoké skore. Pokud trefíte ty nesprávné netopýry (jsou to ti chudáci s reklamou za zadkem :-), ztrácíte bodíky a hezky od začátků. Pro pobavení můžete prošpikovat i samotného upíra, který však, soudě podle gestikulace, není příliš nakloněn obdobnému škádlení. Stejně jako v prvním díle máte i zde na vše samozřejmě časový limit, který sice lze natáhnout, ale jen velmi zřídka a o pouhých 10 sekund. Chce to jen trefit nějakého správného netopýra. V celku je hra dobrá a zábavná, troufám si i říci, že by vás mohla bavit o něco déle, než u obdobných her bývá zvykem.

Jediné, co mě na ní vcelku vytáčelo, byla velmi omezená zásoba kůlů (pouhých 6 kusů). Není sice problém „nabít", stačí stisknout pravé tlačítko myši, ale dost často nemáte čas ani náladu počítat, kolik vám jich ještě zbývá a pak často ztrácíte vteřiny střelbou naprázdno.

stáhnout hru
Damon

autor
/ Damon

Skóre

65 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

karolína | 11.03.08 v 09:35

tahle hra je celkem lehká často sem přemíšlela proč se nedá dosáhnout bodu víc neš 1000 ale de to uplne na pohodu po každých 500 bodech dostanete 10 sekunt navíc ale máte tam taky (ohen,česnek a kříž)za který se odečíta 25 bodu dolů a kdyš máte tech 500 bodů a střelíte třeba ten kříž tak budete mít 475 bodu střelíte 2 malí netopíry a mate dalších 20 vteřin navíc a takle to de pořat dokola ja mam rekort 1990

Radka | 29.11.06 v 15:09

Vlka ani sovu nevím, ten neslušný upír, který se objevuje vždy při dosažení sto bodů, se střílí pomocí mezerníku (objeví se kříž, dá se na upíra a střelí myší)

Káta | 04.11.04 v 17:03

Čauky!Prosím najde se někod,kdo by mě poradil?Hraju vampíři,ale za boha nemůžu přijít na to,jak se střílí to ostatní kromě vampírů.Ten upír,co se jen kroutí a usmívá a ukazuje...:o)Nebo vlk,sova atd.Hledala jsem tipy a triky a návody na vampíři a nemůžu nic najít.Moc vás prosím a předem děkuju!!!:o))


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

nejnovější komentáře

text příspěvku
Dnes! v 16:59

jdu vést tým
Dnes! v 09:04

neumím budovat
Dnes! v 09:04

jdu běhat
Dnes! v 09:03

magie to je moje
Dnes! v 09:02

hbitá moc nejsem
Dnes! v 09:01

Sponzoři ligy

inzerce