recenze

Toblo

Toblo

Toblo je hra od známého institutu DigiPen, který je jako známo „továrnou“ na velice kvalitní a nebál bych se říci, že i originální hry. Musím říci, že i dnešní Toblo dělá této univerzitě skvělé jméno a že i on lze směle zařadit do skupiny těch lepších kousků.
Jestli jste někdy hráli hry typu Quake a holdovali-li jste jim, pak se vám dnešní kousek bude líbit. Jedná se totiž o klasickou akční hru, kde budete ničit soupeře a sbírat jejich vlajky, které pak budete muset donést do své základny (Capture the flag). Vše je ovšem pojato opravdu nevšedně a musím říci, že jsem se při hraní náramně bavil. K dispozici jsou v podstatě dvě strany – dobro a zlo a za obě můžete hrát (dokonce i v multiplayeru). Vaši svěřenci jsou netradiční i v tom, že nebudou soupeřit se zbraněmi, ale s kostkami. Veškeré objekty na hrací ploše jsou totiž složeny z malých kostek a vy si prakticky kdekoliv a kdykoliv můžete libovolnou z nich sebrat a použít jako zbraň proti soupeři. Že se nějaká z konstrukcí zničí? Nevadí. Důležité je postarat se, aby se vám oponent nedostal do základny... Neskutečně zábavné, doporučujeme!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

cichlasoma | 09.01.07 v 12:58

tak uz mi to bezi! pokud jste nekdo meli starou verzi, zkuste pri problemech tu novou instalovat do jinak pojmenovanyho adresare. u me pomohlo zrejme prave tohle. je to parada, zlepseny zobrazovani, animace, vic map. uzasny!

cichlasoma | 08.01.07 v 17:48

ach jo! taky mi tahle nová verze neběží. verzi 0.9 spustim (http://pc.hrej.cz/plne-hry/akce/takticka/toblo/) a je to jedna z nejlepších her, co znám, ale tohle né... zná někdo oboje? jak se to liší?

vaclav sychra | 07.01.07 v 20:02

nejdeto!!!!!!!!!!!!


galerie

Toblo Toblo Toblo

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce