recenze

They Need to be Fed

They Need to be Fed

Najděte monstrum a dejte mu najíst. Co? Sebe samotné. Tento sebevražedný úkol musí být splněn, neboť tyto příšerky potřebují být zkrátka nakrmeny. Zajímavá gravitační hříčka již na vás čeká.
Dokážete se vypořádat se všemi příchozími překážkami?

Vašim úkolem s tímto klučinou je dosáhnout místa, na němž se vyskytuje rovněž černé, ale krvelačné a hladové monstrum. Jakmile si na vás pochutná, postupujete do další fáze. Dostat se však k cíli není vůbec jednoduché. V cestě vám stojí čtverce, které se točí a jsou posety ostny, a jiné oblé tvary. Skákáním z jednoho na druhý se blížíte k cíli a k nebezpečný překážkám. Z každým novým světem o něco víc přituhne a na vaši osobu se bude i střílet. Proto jistě oceníte rozmístěné checkpointy, od kterých se v případě špatného skoku či zásahu můžete vrhnout zpět do hopsání.

Bedlivě se rozhlížejte kolem, neboť jedinou cestou, jak otevřít další místa, je sbírat diamanty roztroušené v aktuálních úrovních. A bez dostatečného množství se dál zkrátka nedostanete. Z tohoto pohledu mi u této jednoduché, hratelné a zábavné hříčky chybí jen to, že zde není veden nějaký informační panel, který by říkal, v jakém kole jste na daný diamant zapomněli a kam se tedy máte vrátit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =


galerie

They Need to be Fed They Need to be Fed They Need to be Fed

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce