recenze

The Recreational Warfare

The Recreational Warfare

Představte si uzavřenou arénu, několik tanků a dostatek střeliva na to, aby se všichni vzájemně vyvraždili. Dostanete sice ne moc originální, zato však nadmíru atraktivní námět pro hru. Potom ji můžete pojmenovat třeba The Recreational Warfare.
The Recreational Warfare je pro mě po delší době opět titul, kterému dokážu odpustit zastaralou grafiku a nepříliš povedené zvuky. To hlavní totiž splňuje: nabízí povedenou zábavu, která vydrží dlouho a navrch přidává možnost zkusit štěstí proti živému kamarádovi.

Před tím, než se pustíte přímo na bojiště, si musíte vybrat vozidlo. V tomto případě se ke slovu dostanou pouze tanky, přičemž záleží i na tom, jaký typ zvolíte. Pásový tank vyniká odolností, pokud se však ke slovu dostane jízda, za svými protivníky budete zaostávat. Menší „vznášedlo“ je naopak ideální pro rychlé úhybné manévry, bohužel s ním ale neuděláte díru do světa (doslova). Co to pro hráče znamená? Nic menšího, než že musí svou taktiku přizpůsobit aktuálně vybranému tanku. K likvidaci dostanete pěknou řadu prostředků. Základní kulomet asi nikoho nepřekvapí, neboť je neúčinný a těžko proniká pancířem. Postupem času se však prokoušete až k laserům a raketám, abyste nakonec mohli vyzkoušet zbraň ze všech nejnebezpečnějších – řízenou střelu. Na vašich úspěších na bojišti, respektive způsobu a typu použitých zbraní, bude záviset vaše závěrečné skóre. Za každého zabitého soupeře totiž dostáváte body. A zcela logicky vyhraje ten, koho číslo bude nejvyšší.

Zapomeňte na lákavou grafiku a povedené zvuky. Když se zaměříte čistě na hratelnost, budete se královsky bavit. The Recreational Warfare mohu rozhodně doporučit všem hráčům, kteří dávají přednost obsahu před formou...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

Ferda Mravenec | 18.10.08 v 19:38

Je to skvělý- ve škole to hrajem po LANce. Skuste si dodělat terény - je to snadný

green_5 | 15.06.05 v 11:13

strávil sem na tom ňáký hodiny života je to pařba

Neo | 02.07.03 v 00:39

Fakt dobrá gameska. Možná by to jen chtělo trochu více módů a trochu zvýšit inteligenci botů, ale jinak je to nářez.

Anosh | 09.05.03 v 11:44

Ta hra by si zasloužila leptospirózu

ZARJA | 12.03.03 v 18:55

Tý jo mate tu fakt celkem slušný hry dáj se aji hrát fakt teda smekám šilta.Celkem obsahlej žánr je tu spousta stylu.Člověk si tu čéče aj vybere tak zdravím všechny co to tu posílaj a taky ty co to tu stahujou ČEST ZARJA WITH CREW TSW


galerie