recenze

Tempest City

Tempest City

Není to poprvé ani naposled, co svět pomalu a vesele spěje ke svému zániku. Důvodem ale není globální oteplování nebo přírodní katastrofy. To co může být lidstvu osudné tentokrát jsou choutky na invazi již neživých občanů – zombies. Ty už nebaví bez užitku tlít v zemi, když zjistí, že mnohem lepší je usmrtit živé.

Do této akce jste samozřejmě vysláni vy. Abyste mohli svou misi úspěšně splnit a zachránit svět, máte jediné povolení – zabíjet.

Dostáváte se do těch nejtemnějších útrob rozsáhlého kamenného komplexu s úkolem pobít všechno, co je celé od krve, zpotvořené a plouží se k vám odlišnou rychlostí. Ti všichni si zaslouží vaše náboje trefené do hlavy nebo jinam. Při procházení narazíte také na mnoho zavřených dveří a smrtících laserů, jež jsou schopny je otevřít, respektive vypnout poblíž stojící počítač. Protože můžete střílet z více než jedné zbraně, přijdou vhod i různě rozmístěné pásy s náboji. Ovšem vždy platí, že se s nimi musí šetřit. Před smrtí vás kromě dobrých úniků před nepřáteli ochrání i lékárničky, které okamžitě doplní jeden díl zdraví.

Hrací plocha, postavičky a objekty jsou poněkud titěrné. Nemluvě o tom, že neustálé střílení může vést k pocitu stereotypu.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

Tempest City Tempest City Tempest City

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce