recenze

Tank Domination

Tank Domination

Zatímco velké tankové bitvy lze v historii napočítat sotva na prstech jedné ruky, her s podobnou tematikou už od let osmdesátých vycházejí taková kvanta, že je lepší je přebírat vidlema, takže se proslaví jen opravdoví vítězové. Ani dnešní Tank Domination není výjimkou.
Ani samotná náplň není bůhvíjak novátorská - podíváte se do víceméně klasických, level od levelu složitějších arén, ve kterých už na vás netrpělivě čekají tužší a tužší protivníci, přičemž můžete vzít jed na to, že párat se s vámi rozhodně nebudou... Vše samozřejmě funguje na starém, odedávna fungujícím pravidlu "sežer, nebo budeš sežrán". To všechno si užijete za předpokladu, že úspěšně přijdete na kloub lehce chaotickému ovládání a zdárně rozluštíte, kdeže se na klávesnici nacházejí ta správná tlačítka. Nebojte, můžete s klidnou duší začít tam, kde byste to nejméně čekali, právě tam je totiž nejvyšší šance na správný úder. :-)

Tank Domination disponuje poměrně stylovou, dramatickou hudbou hlubokých tónů, avšak po stránce grafické je na tom znatelně hůře a použité technologie jsou všechno, jen ne nové. Přesto si ale kolem sebe dokáže vytvořit zvláštní auru, kterou bych stylem přirovnal třeba k remaku slavného Alien Breedu, což jistě potěší nejedno srdíčko.

Co dodat? Vžít se a plně porozumět hře, jakou je Tank Domination, nebude snadné a jistě vám to zabere dobrých pár minut. A pokud je vám z nějakého důvodu líto těch pár minut obětovat, poohlédněte se po něčem typu Tank Assault, kde se běžný hráč chytne automaticky...

stáhnout hru
Jesterka

autor
/ Jesterka

Skóre

70 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Tank Domination Tank Domination Tank Domination

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce