recenze

Super Burger Bar

Super Burger Bar

Super Burger Bar je remake prastarého hopsání po žebřících s brutálním obskakováním "sviněk-paďourů" za účelem stvoření hamburgerů. Hra těží hlavně z kvalitní grafiky - a kdo z vás nemá hamburgery rád, nechť si představí bio produkty. :-)
Klasická plošinovka brutálního kalibru se valí na naše monitory! Jméno Burger nemusí být vždy spjato s McDonaldem nebo King Burgerem. Může být navázáno na klasickou osmibitovou gamesku stejného jména, která zaplavila herní svět někdy v polovině let osmdesátých minulého století.

Princip hry je na první pohled jednoduchý – prostě jen lezeme s hlavním hrdinou po žebřících a kudy projdeme, tudy shazujeme do nižších pater jednotlivé součásti hamburgeru, které se nám pěkně vrství v dolní části obrazovky. Cílem je takto sestavit určitý počet těchto nezdravých pochutin a současně se nenechat zabít okolo procházejícím mrškami, jejichž byť letmý dotyk má pro nás fatální následky. Nejinak je tomu i v dnešním 100%-ním remake, které se však od svého předchůdce liší nejen dobu vydání, ale hlavně grafickým zpracováním. Je totiž velice kvalitní. I přes to, že sviňky jsou v tomto remake hyperaktivní a rychlé, i přesto, že je tím trochu ovlivněna hratelnost, i přesto je dnešní kousek zaznamenáníhodný.

Ti z vás, kteří mají rádi pořádné adrenalinové „maso“, si jistě přijdou na své. Obtížnost hry je díky sadismu autorů, kteří naprogramovali příšerky jako krvelačné akční a neomylné saně, opravdu (de) motivující. A my ostatní? Trocha vzrůša nikdy neuškodí…

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =


galerie

Super Burger Bar Super Burger Bar Super Burger Bar Super Burger Bar Super Burger Bar

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce