recenze

Streambolt

Streambolt

Stovky nepřátel, nespočet výbuchů na obrazovce v jeden moment, to vše doplněné příjemným technickým zpracováním. Tato rychlá charakteristika vám o titulu Streambolt řekne víc než je potřeba. Tak směle do toho.
Máte rádi klasické střílečky, ve kterých se počty mrtvých nepočítají na desítky, nýbrž na stovky či dokonce tisíce? Pak je pro vás Streambolt možná tou pravou volbou. Jedná se o klasickou, ze strany viděnou střílečku, kde je hlavním úkolem pouze tupě a zběsile střílet, při tom všem si navíc co možná nejdéle uchránit krk nedotčený. Jak jsme se však již v minulosti několikrát přesvědčili, i toto může být celkem zábava…

Streambolt není výjimkou. Nejvíce vám svým zpracováním připomene stařičké střílečky z let dávno minulých, kdy chodíte zleva-doprava, a prostě „jen“ střílíte. Vše začíná pádem malé raketky, jejímž jediným přeživším obyvatelem byla právě hlavní postava. Aniž by vás hra nechala alespoň chviličku vzpamatovat z prvotního šoku, už se na vás řítí několik prvních nepřátel. Proti nim je náš malý hrdina vybaven klasickým a poměrně účinným samopalem, který lze navíc upgradovat – proti tvrdším bosům mnohdy však ani toto nepomůže.

Streambolt je hříčkou celkem obtížnou, a i když jsou jednotlivé levely poměrně krátké, uchránit jeden ze svých pěti životů v zelených číslech je dost obtížné. K technickému zpracování nemám žádných výraznějších výtek; rozlišení je sice prastaré, nicméně příjemný retro-styl grafiky dodává hře ten správný říz a nádech. S hudbou je to sice horší, ne však nejhorší. Celkově Streambolt poměrně slušně překvapil: pokud máte rádi nekončící akci s nespočtem výbuchů, jděte jednoznačně do toho!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Kahi | 17.09.05 v 00:33

Rychlé a akční. Zkrátka Faind :).


galerie

Streambolt Streambolt Streambolt

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce