recenze

Station 37

Station 37

Dneska si trochu pohrajeme s ohněm. Plameny, které šlehají vysoko nad vás a mohou vás zabít. Vy se však jen se sekyrkou a pár kapkami vody neohroženě vrháte do hořícího pekla, abyste zachránili pár životů. A ani mimozemšťané vás nesmí zastavit.
Skutečně se jedná o titul, ve které budete v roli požárníka bojovat s nebezpečným a masivním živlem. Ale určitý vtip dokazuje to, že se utkáte i s emzáky. Výborná hratelnost, slušná zábava a retro grafika.

Tento počin vznikl jako soutěžní produkt pro jednu zámořskou vývojářskou soutěž a nutno podotknout, že kousek je to povedený. Požární stanice hlásí výjezd a vy se vrháte do útrob domu. V něm máte za úkol najít ztracené civilisty a donést je k vašemu nadřízenému. Následně tak musíte dohopsat několika schodišti a uhasit plameny, které vám stojí v cestě. K tomu vám slouží hasicí přístroj s omezeným zásobníkem, takže sledujte úbytek a včas doplňujte. Není to nic moc zůstat lapený mezi plameny.

Další věcí je sekera, s kterou si prosekáte nejprve cestu skrze dveře, následně v boji. Zčista jasna, při záchraně posledního človíčka, se započne invaze mimozemšťanů. Takže nejen oheň, ale už i všelijaké potvory stojí mezi vámi a východem. Jaký mají alieni význam nevím, ale parádně to osvěží hru.

Obtížnost je tak akorát. Celkem se zapotíte, ale zase nebudete frustrováni a znechuceni. Možná jen z toho, že hra má jen jeden jakýsi level. Ono to tolik nevadí, neboť je dlouhý a, jak už jsem zmínil, trošku náročnější na dohrání. Ale když se na začátku titulu ukazuje mapka a možnost upgradu, čekáte přece jen více. Bez těchto věcí bych nic nepoznal.

Ještě pár slov ke grafice. Osobně mám tento styl rád, takže plus. Také kladně hodnotím zčervenání obrazovky dle intenzity ohně. Skutečně máte pocit, že „přihořívá“ :-).

Jakmile porazíte požární auto, je sice celé město pod invazí vetřelců, ale vy můžete mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 05.09.16 v 18:13

pozor hasiči jedou


galerie

Station 37 Station 37 Station 37 Station 37

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce