recenze

South Park: Kick the baby

South Park: Kick the baby

Povedené pokračování střílečky ve stylu legendárních Moorhuhn na motivy ještě legendárnějšího animovaného seriálu, který si ve své době získal miliony diváků a fanoušků po celém světě. Toto pokračování přináší řadu inovací, dvě různé hry, kvalitní zpracování a mimo jiné také možnost instalace addonů měnících prostředí celého projektu.
Kdo jste hráli South Park: The Real Armageddon a hra vás chytila, tak vězte, že South Park: Kick the baby je jejím velmi povedeným pokračováním, které je ještě o kus lepší než první díl. Opět budete mít za úkol střílet Kennyho (alternativou v tomto díle je i kopání) a opět se budete muset prodírat řadou levelů. Koho bavil první díl, tak druhý ho k sobě připoutá ještě více.

Gameska nabízí oproti původnímu dílu kompletně překopaný engine, rozlišení 640x480 v high-coloru (volitelně 256 barev), dobrou hudbu, zvuky, jedenáct prostředí, dvě různé hry a ve své době tato pařba nabízela i ukládání high-score na internet, které bylo bohužel zrušeno z důvodu zpoplatnění služby Hyperlink, kde se nacházely oficiální stránky hry.

Zajímavostí je také možnost instalace tzv. addonů, což jsou jakési zásuvné moduly (nebo též skiny), které vám změní vizualizaci - vzhled hry. Na stránkách hry jsou ke stažení dva - Pokékill (zabíjíte či skopejte Pikachu) a Indiana Jones.

Osobně považuji nejen já South Park: The Real Armageddon za gamesku více než povedenou a mnohem lepší než díl první. Podobné názory a pochvaly sklidila hra nejen u mnoha hráčů, kteří ji měli možnost vyzkoušet, ale také u řady herních recenzentů. Proto si rozhodně tuto gamesku downloadněte, stojí za to.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

South Park: Kick the baby South Park: Kick the baby South Park: Kick the baby South Park: Kick the baby

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce