recenze

Solar Force Toronto

Solar Force Toronto

Další z hromady vesmírných stříleček. Dřív než ji odhodíme do kouta, jako ostatní podprůměrné hry, musím vyzdvihnout na světlo světa, že tato gameska v sobě skrývá i kousek originality a také samozřejmě zábavy. Možná více, než jen kousek.
Toronto je pod útokem mimozemšťanů a na vás je velkoměsto ochránit. No, příběh není zrovna silnou stránkou hry, ale o to tu tolik nejde. U tohoto druhu games jde především o množství nahraného skóre za rozstřílené nepřátele. Tady nejde o nic jiného, jen to střílení do nepřátel má jeden háček. Do vašich palubních zbraní někdo napumpoval dva druhy nábojů - modré a červené. Oponenti jsou taktéž vyvedení ve stejných barvách. Modří již tuší, že červení se modrým kulkám vysmějí a obráceně to platí stejně tak. Abyste to měli ještě o fous těžší, munici si nemůžete vybrat, ta se vám ukazuje sama na ukazateli. Musíte tedy i trochu plánovat dopředu.

Technické zpracování není na nijak velké úrovni. Grafika vcelku ujde, ale zvuková stránka je otřesná - žádná tady totiž není, pokud nepočítám pár ječivých tónů na začátku hry. Máme tady lehce nadprůměrnou originální střílečku bez hudby. Lepší než drátem do oka.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =


galerie

Solar Force Toronto Solar Force Toronto Solar Force Toronto